FACEBOOK COOKIES

O firmie

IFF Architects jest firmą kontynuującą tradycje Autorskiej Pracowni Architektury Paul Rene Sp. z o.o..

 

Na początku istnienia firma była tworzona z myślą o ponadczasowym designie, który mogliśmy wprowadzać na polskim rynku. Projekty przemysłowe wprowadziły inżynierskie podejście do branż oraz rozszerzenie kompetencji i umiejętności współpracowników. 

Aby móc realizować wspólne cele: Nasze oraz Naszych Inwestorów, zaprosiliśmy do współpracy ludzi pełnych pasji, wiedzy i kreatywności z wizją wyprzedzającą bieżące trendy. Know How to fundament stabilności działania i pomost do pozytywnej realizacji projektów. 

 

IFF Architects jest częścią grupy IFF, której działalność skupiona jest na usługach konsultingowych inwestycji budowlanych - IFF Engineers Sp. z o.o. oraz projektowych - IFF Architects Sp. z o.o.

Grupa IFF to interdyscyplinarny zespół łączący praktykę i teorię, świadczący usługi doradcze na każdym etapie inwestycji oraz najwyższej klasy usługi projektowe.

Grupa IFF, dzięki latom praktyki i ogromnemu doświadczeniu, wypracowała autorskie podejście do realizowanych projektów na bazie własnej metodologii IFF - formuła IFF (IDEA FUNKCJA FORMA) to esencja podejścia do każdego projektu i klienta.

 

Naszą pracę charakteryzują przede wszytkim odważne pomysły oraz kreatywne podejście do danego tematu. Razem z naszymi klientami podążamy za najnowszą  technologią, która nieustannie zmienia nasz świat i podejście w realizowanych z klientami projektach.

 

ZAKRES REALIZACJI

Po wielu latach pracy w pracowni IFF Architects zbudowaliśmy Zespół obsługujący Inwestorów w następujących obszarach pracy projektowej:

  • projektowaniu budynków kubaturowych: biurowce i budynki wielorodzinne

  • projektowaniu obiektów przemysłowych, kolejowych i inżynieryjnych

  • projektowaniu biur i powierzchni komercyjnych

Zapraszamy do Współpracy.